Wednesday, February 10, 2016

ANJA RUBIK W KAMPANII WILLIAM RAST 2015


Witajcie Moi Drodzy! Dzisiaj troszkę inny post, a mianowicie o wiosenno- letniej kampanii WILLIAM RAST 2015, w której wystąpiła Anja Rubik.  Niektórzy lubią i dopingują Anję, reszta ma jej wiele do zarzucenia. Tymczasem jedno jest pewne, jest to jedna z nielicznych światowych modelek, dzięki której nasz kraj jest rozpoznawalny na całym świecie. Dużo hałasu było na ten temat więc postanowiłam go poruszyć i zobaczyć co uważacie z perspektywy czasu.

Tym razem modelka została doceniona również przez Justin'a Timberlake i Trace Ayale, czyli twórców całej kampanii. Wystąpiła w sesji wraz z amerykańskim raperem E-Geazy. Ich wybór nie był jednak przypadkowy. Brand, który określa się hasłem New America Denim Culture potrzebował osoby, która odzwierciedlałaby ponadklasową nonszalancję połączoną z rockandrollowym stylem, więc do tego zadania Anja pasowała idealnie. Z kolei męską linię reprezentował mój ulubieniec, znany raper, twórca tekstów i producent muzyczny, o którym bądź którego z pewnością słyszeliście w radiu. 
Fotografie zostały wykonane przez Paolę Kudacki w nowojorskim apartamencie na Brooklynie. Minimalizm pozwolił na wyeksponowanie klasycznej stylistyki zarówno kroju jak i całej linii, w której znajdziemy skórzane kurtki i koszule. Osobiście uważam sesję za bardzo zmysłową! 
Dajcie znać co Wy sądzicie! :DNo comments :

Post a Comment

Szablon dla Bloggera stworzony przez Livhanna